Ремен Рачка Затворач Торба Ремен Додатоци Кожа Занает Одвојува Завртка Прстени Брава Ремен Конектор Торба Јамка Правоаголник Прстени Тока СРЕБРО

Ремен Рачка Затворач Торба Ремен Додатоци Кожа Занает Одвојува Завртка Прстени Брава Ремен Конектор Торба Јамка Правоаголник

DEN 199.20

Достапност

Погоден за : кожен ремен за занаетчиски чанти, ремен, рачка, рамо, мрежи итн.. Големина : како шоу. Боја : како што покажуваат. Сосема нов и квалитетен. Материјал : Метал. Пакетот вклучува : 1pcsx Тока. . Забелешка : . 1) сите димензии се мерат рачно, може да има мали отстапувања. 2) Бојата може малку да варира поради поставувањето на бојата на секој поединечен монитор. Ремен Рачка Затворач Торба Ремен Додатоци Кожа Занает Одвојува Завртка Прстени Брава Ремен Конектор Торба Јамка Правоаголник Прстени Тока СРЕБРО 20ММ.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката