Сохо Логан Цветни Волна Површина Килим, Кафеава Сина, 6 ' 6 ' Круг

Сохо Логан Цветни Волна Површина Килим, Кафеава Сина, 6 ' 6 ' Круг

DEN 1183.84

Достапност

Стилски додаток за секоја соба. 100% Волна Куп. Висина на купот : 0,5 инчи. Новите волнени килими пролеани како природна последица од тоа како се направени; вакуумирајте нов волнен килим 1-2 пати неделно во првите неколку недели користејќи правосмукалка со низок притисок без шипки за тепање; вакуумирајте во правец на купот, а не против него; не влечете лабави краеви или залутани петелки, прицврстете ги со ножици за да ги отстраните. Метро-Шик Преодна Област Килими.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката