Слон Деца Висина Шема, Цртан Филм Шема Деца Висина Шема Ѕид Налепница, За Ѕид И Врата И Врата Украсување Спална Соба И Игротека Градинка

Слон Деца Висина Шема, Цртан Филм Шема Деца Висина Шема Ѕид Налепница, За Ѕид И Врата И Врата Украсување Спална Соба И Игротека

DEN 127.84

Достапност

Слон Деца Висина Шема, Цртан Филм Шема Деца Висина Шема Ѕид Налепница, За Ѕид И Врата Украсување Спална Соба И Игротека Детски Градинки Спецификација : R Карактеристики : r r r r r r r R R Изработени Од пвц материјал, Еколошки, водоотпорен и отпорен на мувла, брз и издржлив. Самолеплив дизајн, отстранлив и без потребни алатки. Дизајн со висинска скала и цртана шема, може да помогне во мерењето на висината на вашите деца. r r r Може да се нанесе на која било површина, како што се дрво, керамика, ѕидови, стакло, мебел итн. Погоден За спална соба, дневна соба, балкон прозорец и други места. r r r r R R R R R R R Спецификација : r R Состојба : 100% Сосема НовR Материјал : Пвц R R Боја : Прикажана Како слика r r r големина На Преклопување : Прибл. 108х57см / 42, 5х22, 4инr r r големина На Одвивање : Прибл. 90х30см / 35, 4х11, 8инr r r r r список на Пакети : r 1 x табела за висина на Децата R R Забелешка : r r 1. Ве молиме дозволете грешка од 0-2 см поради рачно мерење, ви благодариме за разбирањето. 2 .мониторите не се калибрирани исто, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да биде малку поинаква од реалниот објект, ве молиме земете го вистинскиот како стандард. r Изработен Од пвц материјал, Еколошки, водоотпорен и отпорен на мувла, брз и издржлив. Самолеплив дизајн, отстранлив и без потребни алатки. Дизајн со висина скала и цртан филм шема, тоа може да помогне во мерењето на висината на вашите деца. Може да се примени на секое дрво, керамика, стакло, мебел, итн. Погоден за спална соба, дневна соба, балкон прозорец и други места.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката