Рик И Морти-Сакаше Ѕид Постер со Pushpins, 22.375 34

Рик И Морти-Сакаше Ѕид Постер со Pushpins, 22.375 34

DEN 431.84

Достапност

Овој Тренд Меѓународен Рик И Морти Сакаше Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Рик И Морти-Сакаше Ѕид Постер Со Pushpins : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Photoart Сјај Постер Хартија. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката