Winter Заштеди Зимски Палта За Жени, Жени Зимски Јакна Палта Крпеница Со Долги Ракави Нејасно Руно Со Качулка Отворен Преден Патент Палта Надворешна Облека Со Џебно В?

Winter Заштеди Зимски Палта За Жени, Жени Зимски Јакна Палта Крпеница Со Долги Ракави Нејасно Руно Со Качулка Отворен Преден

DEN 1.67

Достапност

Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини.65" Должина : 73см/28.23" Должина : 81cm/31. Обична Надворешна Облека : затворањето на копчето пред/затворањето На Патентот го прави погодно облекувањето и соблекувањето на оваа пријатна јакна.41" Ракав : 57cm/22.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката