Колекција ЛОЛОИ ВТОРИ Сабан Саб-Слонова Коска Мулти, Ориентална Област Килим 2'-7 12'-0

Колекција ЛОЛОИ ВТОРИ Сабан Саб-Слонова Коска Мулти, Ориентална Област Килим 2'-7 12'-0

DEN 3136.00

Достапност

Моќност на полиестерски куп Во Турција, Колекцијата Сабан нуди традиционални инспирирани мотиви со палета на бои за да одговараат на секаков вид стил на дизајн. Сабан е исто така многу издржлив, со куп отпорен на дамки и отпорен на избледување што никогаш нема да пролее-совршен за секоја просторија во домот. Совршен за области со голем сообраќај во вашиот дом. Направено од : 100% Полипропиленски Куп. Висина На Купот : 0,25". Традиционално. Произведено Во : Турција. Исчистете ги истурите веднаш со размачкување со чист, сув сунѓер или крпа. Се препорачува професионално чистење. Соодветна подлога за тепих се препорачува на сите површини за да се спречи лизгање, да се додаде перница и да се подобри издржливоста. За правосмукалка, користете правосмукалка без лента за тепање или онаа каде што можете да ја поставите лентата на највисоката поставка на купот. Ако вашиот вакуум има променливи поставки за напојување, поставете на ниско ниво. Вакуумирајте ја целата должина на тепихот, свртете и повторете на следната област, наместо движење напред и назад.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката