Fau црна кожа со топли печат на срцата за рачно санитација торба шарм

Fau црна кожа со топли печат на срцата за рачно санитација торба шарм

DEN 1.33

Достапност

Чувајте ги бактериите настрана со оваа ладна млазна кожа со златни срца печатете ја шармот за торбичка за санитација на рацете. Тоа е совршено во движење додаток за секоја пригода. Faux црна кожа со топло запечатено злато срца рачни санитализатор торба шарм рачно санитација торба шарм џет злато срца faux кожа клучеви.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката