Домашни мода на Грендејл 20 20 Портокалово морски коњски памучни платно Декоративна перница

Домашни мода на Грендејл 20 20 Портокалово морски коњски памучни платно Декоративна перница

DEN 1.00

Достапност

Додадете допир на крајбрежниот шарм на кој било простор во вашиот дом со оваа забавна перница за графички акцент на морски коњи од домашните мода на Грендејл. Мекиот памучен капак е направен од дебела ткаенина од платно и има мазна финиш на работ на работ. Вклучениот вметнат формулар за перници е великодушно исполнет со премија рециклирано полиестерско влакно за трајна удобност. Повторување на печатење на морски коњи достапни во зелена, портокалова или розова. Мерки за перници : 20 '' L x 20 '' W. Повторување на печатење на морски коњи во портокалова боја на јасна бела позадина. Мека памучна платно надворешна обвивка. Скриено затворање на патент. Вклучен е вклучен формулар за перница. Измешајте и одговарајте со нашите други крајбрежни нив перници (секоја се продава одделно).


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката