Соба за ветерани Затемнување На Прозорецот За Затемнување Филм Самолеплива Заштита На Приватноста Налепници За Нијанса На Прозорци

Соба за ветерани Затемнување На Прозорецот За Затемнување Филм Самолеплива Заштита На Приватноста Налепници За Нијанса На Прозорци

DEN 3.33

Достапност

Описr. r. оваа ставка е долга 2 метри и широка 0,4 метри, што може да се исече во која било големина за да одговара на која било големина на површината, како што се прозорецот, вратата или кабинетот. Совршен стаклен филм за домашна и канцелариска употреба. Блокирање на осветлување за да ја направите вашата соба темна како ноќ во светлината на денот. Совршен за заштита на приватноста.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Црна.р. - Материјал : ПВЦ.Р. - Големина : Прибл. 200 х 40см.р. - Отстранување од која било мазна површина без остатоци од траги.р. - се однесува на секоја мазна стаклена површина за неколку минути за приватност . Може да се скрати или комбинира за да одговара на прозорецот со која било големинар. - за користење на стакло во кујната/канцеларијата, лизгачки стаклени врати, стаклени панели на кабинетот итн.р. - Заштитете Ја Вашата Соба од Интензивна Светлина . 1 х виндом филм. Отстранување од која било мазна површина без остатоци од траги. Се однесува на секоја мазна стаклена површина за неколку минути за приватност. Може да се скрати или комбинира за да одговара на прозорецот со која било големина. Идеален за користење на стакло во кујната/канцеларијата, лизгачки стаклени врати, стаклени панели на кабинетот итн. Заштитете Ја Вашата Соба од Интензивна Светлина.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката