Мојата Магија Тепих Машина Перат Традиционалните Тркач Килим, Црвена Бела Сина, 2.5 7

Мојата Магија Тепих Машина Перат Традиционалните Тркач Килим, Црвена Бела Сина, 2.5 7

DEN 1072.00

Достапност

Исушете ја машината одделно на тивок оган или исушете ја на воздух. МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ-одржување на вашиот дом чист е предвремена Со Мојата Магија тепих килими. Поставете тепих што е можно поскоро за да спречите брчки и не користете пегла. Додадете дел од историјата во вашите спални соби, влезови, дневни соби, бањи и каде било на друго место има голем сообраќај на нозе и гледајте како вашиот дом се собира без напор. Нашиот револуционерен дизајн за миленичиња и пријателски за семејството ја прават оваа област килим идеален за сите видови домашни поставки. Поради разликата во боите на мониторот, некои бои на килим може малку да се разликуваат.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката