Барби Кен Моден Асортиман

Барби Кен Моден Асортиман

DEN 351.52

Достапност

Облечи кен кукла во овие растрчани модата кои се во право на тренд. Изгледот на колкот е комплетен со шарен врв, ладно дно и трендовски пар чевли. Изработена со модерни силуети, популарни отпечатоци и кул акценти, облеката е дизајнирана да ја долови имагинацијата за забава за раскажување приказни. Соберат сите нив за крајната микс-и-натпревар забава! Вклучува врв, дното и еден пар чевли; кукла продадена одделно. Секој продаден одделно, предмет на достапност. Модата одговара на повеќето кукли Кен. Боите и украсите може да варираат. Фустан кен кукла (продадени одделно) во растрчани модата кои се во право на тренд. Прекрасниот изглед е комплетен со врвот, дното и пар чевли. Облеките се движат од прекрасни формални до кул секојдневни. Соберат сите нив за крајната микс-и-натпревар забава!.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 472.48

Покажете го вашиот омилен стил во чизми за клинки од клин од Brinley Co Овие широки чизми за теле се одликува�