Американски Честитки Зимска Хартија За Завиткување, Црвена, Зелена и Крафт

Американски Честитки Зимска Хартија За Завиткување, Црвена, Зелена и Крафт

DEN 1.67

Достапност

Имајте си народен Мал Божиќ! Овој комплет хартија за завиткување подароци вклучува четири празнични дизајни со светли и шарени модели на ленти, снегулки, точки и дупки на хартија слична на природен изглед, крафт. Ролните за хартија за завиткување вклучуваат решетки од задната страна на секоја шема, така што можете чисто да ја исечете и измерите потребната обвивка, заштедувајќи ви време и намалувајќи го отпадот. Хартијата во тешка категорија е спакувана во континуирана ролна, така што нема да се набори, не е проѕирна и е цинк за сечење, завиткување и преклопување на кутии и многу повеќе. Користете ја хартијата за завиткување самостојно за чист изглед или пробајте разновидност идеи за завиткување подароци како облици и украси од ткивна хартија (сите се продаваат одделно). Моделите убаво ќе се координираат заедно и под дрвото. Оваа разноврсна мешавина за завиткување подароци е совршена за Божиќни подароци, роденденска хартија за завиткување и други прослави! 4 ролни реверзибилна хартија за завиткување. Секоја ролна е широка 30 инчи на 8 стапки, вкупно 20 квадратни метри. 4 ролни се вкупно 80 квадратни метри. Секоја ролна може да завитка приближно 4 кутии за кошули што мерат . Пакетот со 4 ролни може да измери 16 кутии за кошули!. Направено со хартија во тешка категорија тоа е . Ролни за хартија за завиткување што може да се рециклираат со решетки имаат шарени модели на ленти, снегулки, точки и дупки на еко-стилска кафеава хартија. Повеќекратните координативни дизајни ќе додадат разновидност и забава на вашето празнично завиткување!.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

БУСМАН ЦБЦ20ХБ
  • Новак

БУСМАН ЦБЦ20ХБ

DEN 3.33

Овој 1032 студмонтирање прекинувач карактеристики САЕ тип јас автоматски ресетирање за апликации до 14 Во