Екстанг Трифекта Алатбо 2. Капакот На Тоне Одговара На 04-Ф-Одговара изберете: 2004 - ФОРД Ф150

Екстанг Трифекта Алатбо 2. Капакот На Тоне Одговара На 04-Ф-Одговара изберете: 2004 - ФОРД Ф150

DEN 2944.00

Достапност

Trifecta Алатникот 2.0 Тони Покритие; Црна; Кожа Грануларен Винил; Tonneo Корица Trifecta Алатникот 2.0 Тони Корица Trifecta Алатката Кутија 2.0 Тони; Црна; Кожа Грануларен Винил; КАРАКТЕРИСТИКИ : Работи со Вашиот Постоечки Стандард 18-20 Инчен Лента Со алатки. Лесен За Инсталирање Со Ексклузивен Систем За Стегање. Стегите ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЕЗ Овозможуваат Брз И Лесен Пристап до Задната Врата. Стегите За Држење На Вилицата Го Прицврстуваат Капакот Во Кабината Без Да Го Оштетат Креветот. Екстанг Дизајниран Со Прецизни Челични Аголни Држачи Од 45 Степени. Лесен Авион Одделение Алуминиумска Рамка. Врвен Изглед Со Мазен Чист Профил. Про-одделение ОЕМ Квалитет Периметар Печати. Максимум С. Екстанг, Ад. произведува Американски број еден продажба на пикап камион кревет тоно и тоно покрива, ги собереш камион додатоци, и тоно - тоно камион кревет покритие производи од 1982. Екстанг беше првата компанија за производство на тоно Во Америка што го продаде капакот на креветот за пикап тоно - тоно, додатоците за пикап камиони тоно, додатоците за пикап камиони тоно, капаците на креветите за камиони тоно и капаците за кревети за пикап тоно на национално ниво. Инженерите на екстанг создадоа капак За камиони Без Оштетување, Без Дупчење, стегач на алуминиумска рамка и системи за покривање на креветот на пикапот тоно. Ние се грижиме за нашите тоно камион покрие клиенти и да се разбере колку ви се допаѓа вашиот пикап камион. Тоа не наведува да ги дизајнираме и градиме само најдобрите тони-тони направени за да можат да бидат поддржани од најдобрите додатоци за пикап камиони и резервни производи за подигање камиони гаранција во автомобилската индустрија. Гаранцијата За Екстанг ве покрива подолго отколку што повеќето сопственици на пикапи ќе ги поседуваат своите камиони за подигање. Зошто да се грижите? Нашите Клиенти за покривање на Камиони Во Тоно добиваат Доживотна гаранција на капакот на камионот тоно, рамката за пикап тоно и 10 Години ограничена гаранција за кој било од нашите капаци за кревети за кревети тоно - тоно и церадите за покривање на креветот на камионот тоно. Тоа е повеќе од доволно! Има долг пат напред и Постојани тони - тони дали вие и вашиот пикап камион сте покриени, заштитени и безбедни. Исто како и нашиот камион тони-тони! Одговара Изберете : 2004-2008 ФОРД Ф150 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката