Ролна Н Заклучување Е-Серија Стигнале Камион Кревет Тоно Покритие Одговара изберете: - ФОРД РЕНЏЕР

Ролна Н Заклучување Е-Серија Стигнале Камион Кревет Тоно Покритие Одговара изберете: - ФОРД РЕНЏЕР

DEN 2944.00

Достапност

Капакот на креветот што може да се повлече нуди неспоредлива погодност и безбедност. Неговиот мотор работи со далечински клуч поврзан со батеријата на вашиот камион за моментален одговор. Капакот На е-Серијата е толку интуитивен; автоматски застанува ако почувствува дека предметите се на патот. Е-Серијата за повлекување на тоното на рол-Н-Лок се одликува со прашкаста, целосно алуминиумска конструкција за издржливост во сурови средини. Неговата патентирана технологија на шарки обезбедува дополнителен слој на безбедност, обезбедувајќи речиси непробоен спој за да помогне во заштитата од упад на кражба. Е-Серијата има и патентиран систем за заклучување со четири точки за заклучување на капакот истовремено со задната врата. Капакот на креветот за кревети што може да се повлече од Е-Серијата дозволува отворање или затворање буквално за неколку секунди, без прилепувања за манипулација или тешки преклопни панели за подигнување. Неговиот електричен мотор се повлекува и го заклучува капакот на место на пет различни позиции. Капакот На е-Серијата се повлекува во алуминиумско куќиште со аеродинамичен капак. Канистерот На Рол-Н-Лок е помал од кој било друг капак што може да се повлече. Седејќи само 7 " длабоко, домувањето ви овозможува да го одржувате највредното средство на вашиот камион – товарниот простор. Електричниот капак од Е-Серијата Roll-N-Lock е и поддржан од тим за поддршка на клиенти, како и 5-годишна гаранција. Одговара На 2019-2022 Форд Ренџер 5' 1" Кревет (61"). НЕСПОРЕДЛИВА ПОГОДНОСТ. Капакот што може да се повлече Од Е-Серијата се напојува со електричен мотор и може да работи со едноставно допирање на копче преку далечински клуч. Моторот е толку интуитивен; ќе го запре капакот ако почувствува предмет на патот. НЕСПОРЕДЛИВА ЗАШТИТА. Е-Серијата има конструкција обложена со прав, целосно алуминиумска конструкција за заштита од гребење и УВ. Капакот, исто така, има патентиран, контуриран дизајн на шарки за ротација без триење што овозможува без напор и сигурно работење. НЕСПОРЕДЛИВО СКЛАДИРАЊЕ. Капаците за Заклучување На Ролна Имаат најкомпактно куќиште за канистер од сите други капаци што се повлекуваат. Седејќи само 7" длабоко и со аеродинамичен капак за домување, Е-Серијата го зачувува товарниот простор на вашиот камион. НЕСПОРЕДЛИВА УСЛУГА. Сите производи за Заклучување На Ролна Се и поддржани од тим за поддршка на клиенти, како и 5-годишна гаранција. Одговара Изберете : 2019-2023 ФОРД РЕНЏЕР и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 1.00

Време е да се добие стилски со Ејми Лофер од Бринли Ко! Овој симпатичен лопар е во право на тренд оваа сез