Calloway Милс Кити Curlicue Отворено Вратата 24 36

Calloway Милс Кити Curlicue Отворено Вратата 24 36

DEN 527.84

Достапност

Изработено од природна кокошка, густо влакно кое е природно отпорно на мувла и мувла. Кокошката е обновлив ресурс кој е издржлив и груб, одличен за чистење на чевли за стружење. Винил поддржан за зголемена издржливост и за да се спречи движењето, вратите на кокошките се толерантни на временските услови ја апсорбираат влагата и ја задржуваат својата форма. За најдобри резултати чувајте во заштитено подрачје како што е покриен трем, одржувајќи ја екстремната влага и сончева светлина на минимум. Вакуум, чистење или лесно чистење на цревото. ? Цела сезона, брза боја и толерантна на временските услови? Издржлив кокошарник што ги чисти чевлите? Винил поддршка за да се спречи движењето? Димензии : 36 L x 24w x .60ч во.? Направете одличен подарок.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката