Рифорла Чорапи Чорапи Памучни Дами Високи Жени Топли Чорапи Девојките Топли Бутови Над КОЛЕНА Долги Божиќни Плетени Чорапи Црвени Една Големина

Рифорла Чорапи Чорапи Памучни Дами Високи Жени Топли Чорапи Девојките Топли Бутови Над КОЛЕНА Долги Божиќни Плетени Чорапи Црвени

DEN 3.00

Достапност

1 пар Чорапи ( Без малопродажен пакет). Материјал : Плетење Акрилик. Ви благодариме за вашите сфаќања. Ве молиме Запомнете : Различни компјутери имаат различни, бојата може да биде мала разлика. Една големина одговара најмногу, растеглива Мека и модерна. Многу удобна Ткаенина, а за себе или за пријателите. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Должина : 60 см 1 Пар Чорапи (Без Малопродажен Пакет). Многу Удобна Ткаенина, а За Себе или За Пријателите. Ви Благодариме За Вашите Сфаќања. Ве молиме Запомнете : Различни Компјутери Имаат Различни, Бојата Може да Биде Мала Разлика. Забележете Дека Малата Разлика Во Бојата Треба Да Биде Прифатлива Поради Светлината И Екранот. Риба Опашка Порибување.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката