Примарно Злато Каратно Жолто Злато Бело Мејб Слатководен Култивиран Бисер .06цт Дијамант Омега Назад Обетки

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Бело Мејб Слатководен Култивиран Бисер .06цт Дијамант Омега Назад Обетки

DEN 3.33

Достапност

Пенливи и убави, овие обетки од 14 каратно жолто злато се едноставно совршени. Украсени со бело слатководно културно мабе бисер и дијамантски акценти од 12-13 мм за привлечен сјај. Овие елегантни обетки се обезбедени со затворачи за враќање на омега клипот.Тип на накит : Тип На Финеаринг : Студгендер : женско затворање : Омега Клип Бекметал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Жолто Обложување : Бели Родиумдимензии : 12 до 13мм (опсег)Детали За Цврстиот Бисер : Тип : Мејб Слатководна Културна Бисерна Боја : Бело : Тркалезна Големина : 12 до 13mmquanty : 2diamond Детали : Јасност : i2color : I-Jshape : Buttonweight : 0.06 Cttwquanty : 6 Вашиот Предмет Пристигнува Во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци Со Бел Лак, совршена За чување Или давање подароци.Земја На Потекло : Канада 14к Жолто злато, омега назад, Слатководен културен бисер.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 1.00

Време е да се добие стилски со Ејми Лофер од Бринли Ко! Овој симпатичен лопар е во право на тренд оваа сез