Паметен и Секси Женски Чиста Мрежа Деми Долна Жица Градник, Стил-СА1388

Паметен и Секси Женски Чиста Мрежа Деми Долна Жица Градник, Стил-СА1388

DEN 271.04

Достапност

Едноставно секси, Чистиот Мрежен Деми Долен Градник Ја истакнува најдобрата верзија од вас со чисти линии и модерна, мрежеста конструкција. Супер мек и воздушен, овој необложен градник има два слоја проегирни, обликувани чаши закотвени со потпора под жица за да ја подобрат вашата најприродна форма. Флертувачките деми чаши се оцртани со мат еластична облога, истакнувајќи ги вашите природни контури. Двослојните мрежести крилја и балетскиот грб нудат назад и странично измазнување, така што вашата силуета изгледа беспрекорна под облеката. Како втора кожа, овој чист деми градник има полесно чувство од воздухот. Спарете Се Со Паметни И Секси гаќички за да направите совршен комплет за појавување градник и гаќи. Паметниот И Секси Проегирен Мрежест Деми Долен Жичен Градник ја подобрува вашата најприродна форма со чисти линии и модерна, мрежеста конструкција. Како компанија Во Сопственост На Жени, правењето да се чувствувате сигурни секој ден е нашиот прв приоритет. Заслужувате долна облека која е и удобна и возбудлива. Со совршен стил и вклопување, ви олеснуваме да изгледате и да се чувствувате секси по неверојатно паметни цени. Ние веруваме дека сте моќни, Вие Сте Паметни И Секси. Тоа не е се, ние исто така ги поддржуваме жените на повеќе начини од една. За секоја продадена Паметна И Секси облека, правиме донација за организации кои ги зајакнуваат и поддржуваат жените. Паметниот И Секси Женски Чиста Мрежа Деми Долна Жица Градник ја подобрува вашата најприродна форма со чисти линии и модерна, мрежеста конструкција. Овој проѕирен необложен градник има два слоја мрежа и обликувани чаши закотвени со потпора под жица. Овие флертувачки деми чаши се оцртани со мат облоги, истакнувајќи ги вашите природни контури. Воздушен, но поддржувачки, овој мрежест градник е закотвен со обвиткана потпора под жица за природно подигната форма што им ласка на сите фигури. Двослојните мрежести крилја и балетскиот грб нудат назад и странично измазнување, така што вашата силуета изгледа беспрекорна под облеката. Кадифените, кадифени ремени се прилагодливи за прилагодливо и удобно вклопување. Не пропуштајќи ниту еден детал, овој проегирен мрежест градник е комплетен со розово златен хардвер. Овој женски градник се спојува во задниот дел со мека кука и затворање на очите. Сите големини имаат 3 реда спојки, висината на куката и окото варира во зависност од големината. Достапно во над 20 големини на градник, вклучувајќи големини на градник со плус големина. Спарете Се Со Паметни И Секси гаќички за да направите совршен комплет за појавување градник и гаќи.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката