Хадсон Бебе Доенче Девојка памучни Боди 3pk, Чуден Еднорог, 0-Месеци

Хадсон Бебе Доенче Девојка памучни Боди 3pk, Чуден Еднорог, 0-Месеци

DEN 240.00

Достапност

Боди За Бебиња хадсон се суштински дел од гардеробата на бебето. Нашите боди имаат симпатични отпечатоци, везови, ленти и цврсти материи и обезбедуваат удобен основен слој кој е одличен за спарување со панталони, шорцеви, па дури и носење под облека. Нашите боди се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење за вашето малечко. Хадсон Бебе Доенче Девојка памучни Боди 3pk, Чуден Еднорог е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Комплетот вклучува координативни боди. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката