Фенис Сонце - Девин Букер Ѕид Постер, 14.725 22.375

Фенис Сонце - Девин Букер Ѕид Постер, 14.725 22.375

DEN 2.33

Достапност

Овој Тренд Меѓународен Нба Феникс Сонце - Девин Букер 18 Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Нба Феникс Сонца-Девин Букер 18 Ѕид Постер : Врамени Трендови Постерите имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.5 "х 24.25" х.75".


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

БУСМАН ЦБЦ20ХБ
  • Новак

БУСМАН ЦБЦ20ХБ

DEN 3.33

Овој 1032 студмонтирање прекинувач карактеристики САЕ тип јас автоматски ресетирање за апликации до 14 Во