Војна На ѕвездите Грогу ЈА ПРЕДВОДЕШЕ Ноќната Светлина Коверлит, Сензорот За Светлина, Детето, Мандалоријанецот, 4. во, 53234-Т1

Војна На ѕвездите Грогу ЈА ПРЕДВОДЕШЕ Ноќната Светлина Коверлит, Сензорот За Светлина, Детето, Мандалоријанецот, 4. во, 53234-Т1

DEN 3.00

Достапност

Понекогаш големите светла доаѓаат во мали пакувања-донесете го авантуристичкиот шарм На Детето, љубезно познат Како Бебе Јода, од далечна галаксија и во вашиот дом! Со малиот Грогу кој ѕирка од својот пловечки носач, оваа ноќна светлина што чувствува светлина го исполнува вашиот простор со мека бела светлина. Висококвалитетна И официјално лиценцирана Од Дизни, оваа светлина е апсолутно задолжително за секој обожавател на серијата хит Војна на Ѕвездите, мандалоријанецот. Автоматско вклучување во самрак и исклучување во зори, ова сигурно ноќно светло е дизајнирано да ви даде светлина кога ви е најпотребно. ДОЛГОТРАЈНАТА ЛЕР Е кул на допир и одлично одговара за секоја просторија во вашиот дом - спални соби, бањи, ходници, дневни соби, канцеларии, игротеки или расадници. Без оглед на галаксијата што ја нарекувате дома, Детската ноќна светлина од Војна на Ѕвездите : мандалориецот ќе ве води навечер и ќе ви донесе насмевка на лицето во текот на денот. Официјално Светло На Војна На Ѕвездите : Детето-Се Одликува со симпатична сличност На Грогу, позната како Дете Или Бебе Јода, ѕиркајќи од неговиот пловечки носач - официјално лиценцирано ноќно светло од серијата Хит Војна на Ѕвездите, мандалоријанецот . Сензор за светлина-го Исполнува вашиот простор со мека бела светлина додека сте во затемнета просторија, автоматски се вклучува во самрак и се исклучува во зори за да ви даде светлина кога ви е најпотребна. Декор Фокусиран На вентилаторот-Совршен За љубителите на мандалорискиот низ галаксијата - идеален за спални соби, бањи, ходници, дневни соби, канцеларии, игротеки или расадници. ЕНЕРГЕТСКИ Ефикасна - ДОЛГОТРАЈНАТА ЛЕР Е кул на допир, во голема мера ја намалува потрошувачката на енергија и ви помага да заштедите пари во текот на целата година . Сертифицирано и Безбедно - ова сигурно ноќно светло е целосно тестирано и сертифицирано за вашиот душевен мир.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката