Џебниот Весник На Кејтлин, Лале

Џебниот Весник На Кејтлин, Лале

DEN 288.00

Достапност

Џебниот Весник На кејтлин Е прекрасно списание со големина на торба кое е совршено за одржување на сите ваши мисли при рака . . и тоа е персонализирано само за вас! Празните страници се совршени за пишување, дудлинг, правење списоци или запишување идеи. Овој пренослив пакет е дел од најпродаваната џебна Пош серија со високо стилизирани корици и со 7 милиони примероци во печатење. Џебниот Весник На Кејтлин, Лале (Мека).


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката