Вселенски Решенија 18 Длабока Фиока Мобилна Буква Ширина Вертикална Датотека Кабинет, Морнарица

Вселенски Решенија 18 Длабока Фиока Мобилна Буква Ширина Вертикална Датотека Кабинет, Морнарица

DEN 2.00

Достапност

Кабинетот За Метални Датотеки Со Три Фиоки е мултифункционално решение за складирање совршено за датотеки, канцелариски материјали и додатоци за вашата мала професионална канцеларија или домашна канцеларија. Одликувајќи се со две фиоки за датотеки и една фиока за складирање, овој кабинет за датотеки има челична конструкција и паметен, ефикасен дизајн. Нашиот компактен кабинет за поднесување работи добро во мали простори и се вклопува под повеќето работни површини или канцелариски клупи. Секоја фиока има високи страни за сместување на висечки датотеки со големина на букви. Врвната фиока за додатоци е совршена за канцелариско складирање и организација. Дополнителните тркала што доаѓаат со овој кабинет за датотеки се и стилски и функционални, што го олеснува движењето низ вашиот дом или канцеларија. Користејќи патентирана суспензија за лизгање, фиоките имаат мазен отворен и близок слајд со продолжување на фиоката од три четвртини за да спречат превртување. Покрај тоа, можете да ги чувате вашите датотеки и имот безбедни со користење на вградената брава за долните две фиоки. Обоената челична површина е непорозна и лесна за чистење. Донесете организација и функција во вашиот дом или канцеларија со овој кабинет со датотеки со три фиоки. Боја : Фиоките За Вертикална датотека На Морнарицата сместуваат папки со виси датотеки со големина на букви. Вертикалната фиока за датотеки има високи страни што овозможуваат складирање на други основни работи во канцеларијата. Горната фиока за моливи е идеално складирање и организациско решение за канцелариски материјали. Мазни патентирани лизгање суспензија слајдови фиока. Камерата за заклучување ги обезбедува првите две фиоки. Мобилни Датотека Кабинет. Тркалцата многу ја олеснуваат подвижноста. Обоената челична површина е непорозна и лесна за чистење. Целосно собрани заварени кабинет. Потребно е склопување на рачките и опционалните тркалца. Простор Решенија 18 " Длабоко 3 Фиока Мобилни Писмо Ширина Вертикална Датотека Кабинет, Морнарица.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката