Ступел Индустрии Денови Поминати Со Омилени Семејства Мотивациона Фраза 24, Дизајн На Дафне Полсели

Ступел Индустрии Денови Поминати Со Омилени Семејства Мотивациона Фраза 24, Дизајн На Дафне Полсели

DEN 215.84

Достапност

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови "Врамени Ѕидни уметнички дела Со Текстура На Giclee". Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платнени производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на секој простор. Секое парче е монтиран со 1.5 инчен дебел абонос дрво жито рамка која е подготвена да висат! Барате изјава? Имаме големи уметнички дела на располагање. Димензии : 10 х 1.5 х 24 Врамени. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Создадете прекрасни уметнички прикази со потпирање и слоевитост на нови уметнички дела на вашите ѕидови. Совршен за празни полици или камини, не е потребна инсталација или чистење. Нашите отпечатоци од gicla ® e се внимателно монтирани на издржлива подлога ОД МДФ, а потоа совршено завршени во рамка од дрво со дебелина од 1,5 инчи. Боите на рамката вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Дизајн На Дафне Полсели.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката