Ки 60 24 Висина Прилагодливи Училница Маса-Јавор Иdyи 18-Во Магацинот Столици-Темносина

Ки 60 24 Висина Прилагодливи Училница Маса-Јавор Иdyи 18-Во Магацинот Столици-Темносина

DEN 2.33

Достапност

Дајте им на сите повеќе простор со Маси За Ки. Овој комплет доаѓа со Една Правоаголна Маса 60" х 24" и две Темносини Blueи 18-Во Столици За Оџаци. Ки прилагодливи пост нозе доаѓаат четири до сет и се прилагодливи за висина за сместување на студенти од сите возрасти. Висината е лесна за прилагодување на возрасните со олабавување и затегнување на завртката со вклучениот шестоаголен клуч. Оваа маса во училница долга 60 инчи се собира брзо со само неколку завртки. Табелата е конструирана од термички споена ламинатна маса од јавор од меламин, дебела 1 инч и завршена со црна лента за рабови од Т-Мувла. Ламинатите се отпорни на гребење, дамки и изгореници и лесно се бришат. Заоблените агли ја прават масата побезбедна за секого. Елегантна алтернатива на основите во стилот на пиедесталот, прилагодливите нозе на столбот доаѓаат во класична црна боја со хром одоздола. Прилагодливите лизгалки на дното на основата обезбедуваат рамна маса и лесно се прилагодуваат. Стилскиот и издржлив стол Anи магацинот е идеален за училници, соби и многу повеќе. Изграден е од флексибилно и издржливо полипропиленско седиште и грб и тубуларна челична рамка во боја на хром и се чува во купишта од 12. Бродовите наairи чаир се собраа и е подготвен за употреба веднаш. Сите Регентни столчиња се поддржани со 5-годишна гаранција на производителот за основи и рамки на стол и 2-годишна гаранција на производителот за механизми и тапацир на стол. Ки 60" х 24" Висина Прилагодливи Училница Маса-Јавор & 2 Anи 18-Во Магацинот Столици-Темносина.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката