Ние Р Меморија Чувари Подарок Торба Удар Одбор

Ние Р Меморија Чувари Подарок Торба Удар Одбор

DEN 479.84

Достапност

Креирај кориснички подарок кеси со Оваа Ние R Меморија Чувари® Подарок торба удар одбор. Едноставно удирајте и постигнувајте торби за подароци со различни големини за да создадете торби за подароци, третирање и забава. Двонасочен удар ви овозможува да додадете талент во вашите торби со фенси рабови и преклопени јазичиња, бидејќи работи со сите видови хартија, вклучително и тешки картони. Ова Ние R Меморија Чувари® Подарок торба удар одбор вклучува бодување одбор, бодување алатка, и упатство за корисникот, па можете да почнете да создавате право од кутијата. Ние Р Меморија Чувари Подарок Торба Удар Одбор.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката