Централна ЛИНИЈА 835МБ Св-Тркало

Централна ЛИНИЈА 835МБ Св-Тркало

DEN 4063.68

Достапност

Трик од вашиот камион за улица со сет На Централната Линија 835 MB st-2 (ST2 MX) бандажи. Дел Од Серијата Улични Камиони, овој одличен раб комбинира солидна конструкција и префинет стил. Се одликува со цврсто изграден дизајн со повеќе краци со богата црна сатенска завршница, искра со машински центар. . Основана од возачот на мотоспортот И член НА Куќата На Славните СЕМА реј Липер пред повеќе од 30 години, Алуминиумските Тркала Од Централната Линија ги градат најдобрите, технички најнапредните бандажи на располагање. Новата генерација На тркала Со Централна Линија нуди свеж дизајн и иновативни процеси, истовремено инкорпорирајќи класични елементи од наследството на брендот. Изграден од пионерите на индустријата за тркала, брендот На Централната Линија е дефиниран со основата на супериорен квалитет, извонредност на инженерството и иновациите. Пред повеќе од 30 години, реј Липер, член НА куќата НА славните НА СЕМА, возач на мотоспорт и ентузијаст го започна ова наследство кое никогаш не го изгубило фокусот на градење на најдобрите, технички најнапредни тркала на располагање.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката