Garanimals Baby & Toddler девојки слаби фармерки, 3-пакувања, големини 12M-5T

Garanimals Baby & Toddler девојки слаби фармерки, 3-пакувања, големини 12M-5T

DEN 2.67

Достапност

Стилизирајте го вашето мало девојче во предвремено! Garanimals 3-пакет на слаби фармерки ви овозможува да се занимавате со лесно вклучување/исклучување на секојдневните дното за вашата мода со 1 пар фармерки со цврста боја и 2 фармерки за миење на светлина. Пар со симпатичен врв на Гаранималс за да го заврши нејзиниот изглед. Вклучува : 3 пара фармерки. Повлечете стајлинг. Слаби одговара. Широк покриен еластичен лента за половината. Стајлинг со 5 џеб. Цврсто или светло миење. Цврсти фармерки : 98% полиестер/2% спандекс; Фармерки за миење на светлина : 74% памук/25% полиестер/1% спандекс. Машина за перење. Увезени. Garanimals 3 пакуваат фармерки за девојчиња. Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе од нашите одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата продавница за одржлив стил за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката