Се прашувам на нација се продолженија од мантил

Се прашувам на нација се продолженија од мантил

DEN 1.33

Достапност

Подгответе го вашето малечко за дождливите месеци со мантил на девојчињата од Wonder Nation. Направена од траен транспарентен материјал, таа ќе може да игра на дожд и да ја покаже својата симпатична облека под него. Контрастните детали за цевководи и деталите за продолжение го комплетираат изгледот, додека долгите ракави и аспираторот ќе ја одржат суво на дожд. Таа може да го спари ова со фармерки и омилениот џемпер кога се упати кон училиште, или со чизми за дожд кога скока наоколу на игралиштето. Децата заслужуваат облека што е забавно да се носи, направена да трае и да го слави своето немилосрдно чувство за чудо. Затоа Wonder Nation нуди опции без напор на облека и трајни, симпатични стилови за деца во движење. Чудо на девојчињата на нација на девојчињата (мали девојчиња, големи девојки и плус) : 100% полиуретан. Девојки од мантил. Транспарентен материјал. Zip-up. Долги ракави. Прикачен аспиратор. 2 предни џебови. Детали за sequin. Контрастно цевководи. Достапно во замрзнување на корали. Избришете чиста само со влажна крпа.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката