Ландау Најважен Машки Комфор Седум Џеб Еластична Половината Врвка Карго Чистење Панталони, Стил 8555

Ландау Најважен Машки Комфор Седум Џеб Еластична Половината Врвка Карго Чистење Панталони, Стил 8555

DEN 719.84

Достапност

Имаш нешто? Имаме џебови! Носењето на телефонот, монетите и инструментите е лесно со нашиот заден џеб затворен со копчиња, два џебови со двојна лепенка во средината на бутот и нашите два странични џебови со внатрешен делител на монети десно. Плус знаеме дека никогаш не престанувате да се движите, па додадовме не-ролна 1 1/2 " еластичен појас со внатрешна плетенка и патент напред. 65% Полиестер/35% Памук. Редовен : S-5 XL (31" inseam) Краток : SSM-S3 X (28x" inseam) Висок : TM-T3 XL (33v " inseam) Лесна Нега Поплин ткаенина направена со двојно повеќе предива за издржливост. Материјалот се четка за меко удобно чувство што дише во текот на денот. Лесната грижа и живописните бои траат подолго. 7 Џебови : 2 Странични Влошки, 1 Заден Џеб За Лепенка И 2 Предни Товарни Џебови со Внатрешна Поделба За Инструменти И Мобилен Телефон. Патент Пред. Класично Вклопување-Великодушно сечење за да се обезбеди оптимална удобност и леснотија на движење. 18" Права Нога, Висок Пораст. Внатрешна Врвка За Влечење. Редовно : 31 "Инсеам, Краток 28 1/2" Инсеам, Висок : 33 1/2 " Инсеам.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката