Breaking Waves Girls Graphy Floral Cossuit Sumpate, 1 парчиња, големини 7-16

Breaking Waves Girls Graphy Floral Cossuit Sumpate, 1 парчиња, големини 7-16

DEN 0.67

Достапност

Овој кршење на брановите, кој се рашири цветни костими за капење за девојчиња, сигурно ќе направи прскање. Слатка и мачна изглед во разнобојно печатење, живописното едно парче костум се одликува со веселиот стајлинг на Racerback и необичните странични врски за забавно лето за мода напред. Изработена со рејтинг UPF50+, ќе ја задржи заштитена дали е покрај базенот или е врзана за плажа. Материјал : Само : 84% полиестер/16% спандекс; Поставена : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тип : едно парче. Деколте : вратот на лажичката. Карактеристики : UPF50+ Заштита; Strappy Racerback; печатење на сите; странични врски. Девојки се рашируваат цветни 1 парчиња костими за капење од кршење на бранови.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката