Винслоу 4-Фиока Градите Чад Орев И Кафе Грав

Винслоу 4-Фиока Градите Чад Орев И Кафе Грав

DEN 2400.00

Достапност

Надградете ги опциите за складирање на вашата главна спална соба. Овој разноврсен ковчег нуди четири големи фиоки кои ќе ви помогнат да останете организирани. Неговиот прекрасен чаден орев и грав од кафе се подобрени со измиени акценти, давајќи му впечатлив изглед. Зачудувачките, вртливи обрасци на неговите зрна од природно дрво се покажуваат за дополнителна привлечност. Елегантен и удобен, оваа комода го комплетира изгледот на главната спална соба со воздух на софистицираност. Сет вклучува : еден (1) градите. Вкоренета во прекрасната изработка и верна на движењето Во живо, колекцијата Меден е неверојатен подарок на природата. Одликувајќи се со фурнири од плочи со целосно дрво со природни егзотични варијанси, изложена столарија за гулаби, пловечки основи и влошки за машна од орев. Врвот на прстот повлече фиоки. Ексклузивен Дизајн На Подметачот.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката