Трип Лајт Дупле Мултимоде Лц Лц Ф ф Фибер Спојка, Кистоун Џек-Блу

Трип Лајт Дупле Мултимоде Лц Лц Ф ф Фибер Спојка, Кистоун Џек-Блу

DEN 267.52

Достапност

Општи Информации * Lc Дуплекс Спојката Ја Продолжува Должината на Кабелот Со Оптички Влакна Tripp lite е оптички LC спојка поврзува два 62.5/125 или 50/125 мултимодни влакна кабли со LC конектори за да ја продолжи должината на кабелот. Дуплекс адаптерот прифаќа два симплекс конектори или еден дуплекс конектор. Монтирања Во Панел За Крпеница Или Ѕидна Плоча Оваа спојка со влакна ОД ЛЦ до ЛЦ е дизајнирана лесно да се прицврсти во панел за лепенка за клучеви или ѕидна плоча. Ова ви овозможува да ги насочувате каблите низ ѕидовите и обезбедува погодно поврзување со вашата мрежа на влакна. Доживотна Ограничена Гаранција Оваа мултимодна спојка со влакна доаѓа со доживотна ограничена гаранција. Технички Информации * Детали За Конекторот : 2 x LC Женска Мрежа Физички Карактеристики * Боја : Сина Разно * Еколошка Сертификација : Rohs Гаранција * Ограничена Гаранција : Живот Овој дуплекс мултимоден влакна спојка, клучен камен џек - lc до lc, сино - клуч спојка - lc мулти-режим (f) до lc мулти-режим (f) - оптички влакна - сина е одличен кабли/адаптери мрежа кабли додатоци Предмет По Намалена Цена што НЕ смеете ДА ја пропуштите. Тоа е сосема нов предмет што доаѓа до вас спакувани добро и бродови брзо! LC Дуплекс Спојката Ја Продолжува Должината на Кабелот Со Оптички Влакна Tripp lite е оптички LC спојка поврзува две 62.5/125 или 50/125 мултимодни кабли со ВЛАКНА со LC конектори за да ја продолжи должината на кабелот. Дуплекс адаптерот прифаќа два симплекс конектори или еден дуплекс конектор. Монтирања Во Панел За Крпеница Или Ѕидна Плоча Оваа спојка со влакна ОД ЛЦ до ЛЦ е дизајнирана лесно да се прицврсти во панел за лепенка за клучеви или ѕидна плоча. Ова ви овозможува да ги насочувате каблите низ ѕидовите и обезбедува погодно поврзување со вашата мрежа на влакна. Доживотна Ограничена Гаранција Оваа мултимодна спојка со влакна доаѓа со доживотна ограничена гаранција. Детали за конекторот : 2 x LC Женска Мрежа. Боја : Сина. Еколошки : Да. Еколошка Сертификација : Рохс. Ограничена Гаранција : Живот.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 472.48

Покажете го вашиот омилен стил во чизми за клинки од клин од Brinley Co Овие широки чизми за теле се одликува�