Зимски Есенски Џемпери Дуксери За Жени Печатени Врвки Со Качулка Секојдневна Блуза Со Долги Ракави Врвни Дуксери Дуксери Дуксери

Зимски Есенски Џемпери Дуксери За Жени Печатени Врвки Со Качулка Секојдневна Блуза Со Долги Ракави Врвни Дуксери Дуксери Дуксери

DEN 1.33

Достапност

Големина : С Биста : 110см/37.80" Рамо : 50см/17.72 "Ракав : 62см/22.44 " Должина : 68см/23.23". Големина : М Биста : 116см/39.37" Рамо : 51.5 см/18.50 "Ракав : 63см/23.23 " Должина : 70см/24.02". Големина : L Биста : 122cm/40.94 "Рамо : 53cm/19.29" Ракав : 64cm/24.02 "Должина : 72cm/24.80". Големина : XL Биста : 128cm/42.52 "Рамо : 54.5 cm/20.08" Ракав : 65cm/24.80 "Должина : 74cm/25.59". Големина : XXL Биста : 134cm/44.09 "Рамо : 56cm/20.87" Ракав : 66cm/25.59 "Должина : 76cm/26.38". Дуксери Џемпери За Жени Печатени Врвки За Влечење Качулка Обична Лабава Блуза Со Долги Ракави Врвна Дуксеркарактеристики : + Материјал●ова изработено од висококвалитетни материјали, доволно издржливо за вашето секојдневно носење + Прилики}Модниот дизајн ве прави попривлечни€Карактеристики}Модата И модерниот дизајн ве прават попривлечни. Одличен избор за жени, мажи, момчиња, девојчиња, тинејџери, факултет, унисекс, големина,ве Молиме погледнете ја табелата со големини на нашата облека пред да нарачате,се препорачува да купите една големина поголема сезона : Есенска Зима Пролетен Пол : Женска Прилика : Дневна,Деловна,Свадба, Партиматеријал : Тип На Полиестерпетер : Печатен Стил : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : тенок стилкако да се мие : рачно миење ладно, закачување Или суво пакување Со линија Вклучуваат : 1 компјутер дуксери совет : ако не ја разбирате табелата со големини, ве молиме внимателно прочитајте ја оваа реченица (големината xl генерално Е Погодна За 120lb, Секоја Големина Е Околу 11lb Разлика). Се разбира, се препорачува да се користи табелата со големини што е можно повеќе. Ве молиме внимателно прочитајте ја табелата за воведување и големина на производот, Особено ширината на ракавот, бистата, половината итн. Ако сте помеѓу две големини, се препорачува да изберете поголема големина. Врвови за жени : Еластичност На Материјалот, Топло, Се Чувствува Меко и Удобно За Носење.изработени Од Вискоза лесна ткаенина. Женски Џемпери : женски Џемпер, Совршен Подарок Подарете Му На Вашиот Љубовник, Девојка, Сопруга, Мајка, Ќерка Итн. И Најдобриот Подарок за Денот На Вљубените, Годишнината, Роденденот, Денот на Благодарноста, Божиќ. Нашата страст помага-дали луѓето прават повеќе. Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, овозможувајќи ви слободно да се движите низ животот. Ние ви помагаме да ги бркате работите што ви носат радост и смеа. Работите што ве прават бестрашни и се надеваме затоа што вашата страст е она што ве прави уникатни. И она што те движи, не трогнува.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката