Garanimals руно џемпери

Garanimals руно џемпери

DEN 399.68

Достапност

Купете ја колекцијата „Garanimals Fall Fleece“! Вашето мало девојче ќе биде подготвено за есенски денови и ладни летни ноќи со оваа пријатна четворка од графички печатени џемпери. Измешајте и совпаѓајте со кој било од нејзините омилени стилови на Garanimals за да создадете бесконечни разиграни и удобни избори за облека! Исклучиво на и. Метегатите со 3 пакети со џемпери вклучуваат 3 пријатни слатки дното на руно. Лесно е да се совпадне со неговите омилени врвови. Еластична лента за половината и затегнати глуждови за оптимална удобност. Цврсти дно : Памук 80%, полиестерско руно 20%. Печати дно : Памук 60%, полиестерско руно 20%.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката