Пен+менувач на камен хартија, страници

Пен+менувач на камен хартија, страници

DEN 527.84

Достапност

Со трајното списание за хартија од Pen+Gear Stone, можете без напор и стилски да ги одржувате вашите белешки и мисли организирани. Се одликува со наредена хартија која обезбедува мазна, не-сјајна површина за пишување што убаво го зема пенкалото. Цврстиот, отпорен на вода, симулирана кожна обвивка помага да се задржат страниците да не се лабави, а златната шема отпечатена на насловната страница му дава на списанието малку карактер. Ова стилско списание е совршен подарок за студенти, вработени, клиенти и многу повеќе. Без разлика дали го користите како списание, работна тетратка или книга за датум, списанието Pen+Gear Stone Paper е само место за да ги задржите вашите размислувања на едно место. Pen+Gear Stone Paper Journal, 160 страници : Објавените страници го олеснуваат пишувањето белешки, списоци, записи во списанија и многу повеќе. Трајната симулирана кожна обвивка ги чува страниците заштитени. Водоотпорен. Работи најдобро со пенкала за топка. Дизајнот на злато отпечатен на предниот капак, позајмува малку карактер. Совршена големина за складирање во чанта или ранец.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката