Сонцето на сонцето од Асаф Френк Канвас Уметнички принт

Сонцето на сонцето од Асаф Френк Канвас Уметнички принт

DEN 2.00

Достапност

Зачудувачките погледи во рамките на оваа смирувачка крајбрежна сцена се доволни за да го олесните вашиот ум зависен од стресот и да ги водите вашите мисли до миризниот приморски пејзаж пред вас. Зачудувајте се во звуците на сурфањето и природата насекаде околу вас додека се губите во деталите за овој зачудувачки фото -принт, така што реално можете практично да ги почувствувате елементите против вашата кожа. Баскајте во топлите зраци на раното утро изгрејсонце додека се филтрираат меѓу облаците на далечниот хоризонт. Уживајте во нежното крајбрежно ветре и студените океански води што нежно се спуштаат кон брегот, носејќи ги кадифените песоци мазни и скоро совршени под прстите. Направени со супериорни материјали користејќи најсовремена технологија за печатење, нашите отпечатоци од платно на Giclee се комплетни со исклучителни детали. Произведено со печатење со полно крварење што нуди покриеност на работ до работ, вашето ново уметничко дело е подготвено да виси; Елиминирање на потребата за кадрирање. Печатење на крајбрежно платно. Одлично за домови и канцеларија. Избриши чисти. Лесно е да се обеси.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката