Панталони за пламен за жени во Авиа, големини XS-3XL

Панталони за пламен за жени во Авиа, големини XS-3XL

DEN 1.00

Достапност

Подобро од основно и повеќе! Овие панталони од пламен од Авиа имаат висока лента за половината што е дополнително слабеење и безбедно. Овие панталони се разноврсен додаток кој е совршен за јога, самопослуга или обична ноќна ноќ. Супер-меки со прикриени својства за да ви помогнат да ве оладат и суви, овие панталони од пламен се удобни за целодневно носење. Завршено со детали за женски засолништа, оваа стилска запалена нога е шоу -шоу како главен во вашата гардероба. Материјал : 80% полиестер/20% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Fit : Flare Leg. Подигање и инсејм : високи; 29,5 ”Inseam. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Супер-мек дизајн; Карактеристики на губење за да помогнат да се одржат ладно и суво; отвори на полите. Pantsенски панталони од пламен од Авиа.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката