Студените индустрии со модерно сликарство на плажа со црна врамена уметничка wallидна уметност, дизајн од Тревор Копенхавер

Студените индустрии со модерно сликарство на плажа со црна врамена уметничка wallидна уметност, дизајн од Тревор Копенхавер

DEN 2015.20

Достапност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 30 x 1,5 x 24 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 14 x 1,5 x 11 големи : 20 x 1,5 x 16 преголеми : 30 x 1,5 x 24. Уметнички дела се однесуваат на : сликарство; Надвор; Природа; Пејзаж; Сценографија; Море; Вода; Брег, плажа. Дизајн од Тревор Копенхавер.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 472.48

Покажете го вашиот омилен стил во чизми за клинки од клин од Brinley Co Овие широки чизми за теле се одликува�