Најголемата машка графичка маичка и пијалоци во светот на Денот на таткото на татко ми

Најголемата машка графичка маичка и пијалоци во светот на Денот на таткото на татко ми

DEN 255.20

Достапност

Официјално е : тој е најголемата папа во светот. Прославете го со овој забавен графички ден на таткото и пијте ладилник од пат за да славиме. Изработена во мека-плетена, памучна мешавина од ткаенина, оваа маичка е совршена за целодневна удобност и има графички принт за привлечни очи со дизајн инспириран од гроздобер. Тој лесно може да го спари овој ден на таткото со фармерки, панталони или шорцеви за секојдневно носење и разноврсен стил. Може да се појави поладно карактеристики на „човекот, митот, легендата“ и е издржлива со изолација за да им помогне да ги одржуваат пијалоците ладни - тоа е исто така доволно компактен за да донесе каква било авантура. Материјал : 60% BCI памук/40% полиестер. Грижа : Свртете ја облеката однадвор, машината измијте ладен, нежен циклус и измијте ги темните бои одделно. Само не-хлорно белило кога е потребно. Tumble Dry Ship. Не печатење со железо .. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина М. ФИТ : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; графички принт од предната страна; Доаѓа со Can Cooler. Денот на таткото на мажите Пијте поладен и графички подарок за подароци поставени од пат до славење.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката