Јувул Широк Нога Исечени панталони За Жени Секојдневен Лен Печатени Исечени Панталони Спојување Директно Нога Панталони Молив Темно Сина

Јувул Широк Нога Исечени панталони За Жени Секојдневен Лен Печатени Исечени Панталони Спојување Директно Нога Панталони Молив

DEN 367.52

Достапност

Женски Модни Секојдневни Ленени Печатени Исечени Панталони Со Пруги Спојувајќи Панталони Со Моливи Со Права Нога Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали, не е лесен за пилинг, не е лесен за вклопување, издржлив и удобен. Обични панталони, лен, печатење, шиење ленти, панталони, хеланки, панталони со молив можете да го спарите со џемпер, џемпер или јакна, тексас јакна илиatот за да создадете стилски изглед. Тоа е идеален избор за секојдневно слободно време, работа, улица итн. Минималистичкиот дизајн ве прави попривлечни, и ќе ви се допадне! Ова е исто така топол подарок за роднините и пријателите! Машина за перење. Ве молиме изберете ја вашата големина според нашата слика на табелата со големини.Сезони : пролет, лето, aut и зима пол : Женска Пригода : отворено, слободно време, дневно материјал : Ленена Должина : тип на шема на Панталони : печатени, шевови со пруги : модерен и секојдневен фит : Дебелина : стандарден метод на перење : Рачно перење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 пар женски панталони.Usukeuwaisthiplenghth ✿●Се Занимава Дозвола} : Одлични подароци за неа, жени, сопруга или девојка пријател. Забрзана Испорака : 6-14 Дена. Стандардна Испорака : 8-20 Дена. Испорачани во рок од 24 часа.Уживајте во вашиот шопинг!. СОВРШЕНИ ЗА СЕКОЈА СЕЗОНА, АКТИВНОСТ Хеланките се совршени за секоја сезона и за сите активности. Јога, Вежбање, Фитнес, Пилатес, Трчање или Вкрстено Вклопување, овие панталони за слабеење може да се носат лежејќи низ куќата, пазарејќи или живеејќи активен животен стил. Спарете се со што било од фустани до врвот за да создадете изглед што ќе го покаже вашето чувство за мода. ВИСОК СТРУК За КРАЈНА Нашите хеланки со висок струк се неверојатен скротувач на стомакот. Меката ткаенина нуди контурирање и нежна компресија што вашиот стомак и се измазнува насекаде. Стилот со висок струк ги издолжува нозете и го слабее половината, создавајќи силуета на вашата . ПРЕДЛОГ : ве Молиме погледнете ја препорачаната големина во нашата слика за подобро вклопување. Предлагаме да го измерите обемот НА ПОЛОВИНАТА/КОЛКОТ и да ја изберете големината што ви одговара, според нашата табела со големини. Секој проблем, не двоумете се да не контактирате одеднаш. Повеќе Избор : Кликнете На "Јувул" за повеќе нов моден стил. Ве молиме препознајте го името на нашиот бренд "Јувул", можете да ги добиете најдобрите производи и услуги.Ако имате какви било прашања за време на купувањето, ве молиме контактирајте не и ние ќе го решиме проблемот за вас што е можно поскоро.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката