Хаски Облоги 2 Седиште Кат Лагер Компатибилен со 2011-Сиена

Хаски Облоги 2 Седиште Кат Лагер Компатибилен со 2011-Сиена

DEN 1.33

Достапност

2-Ри Седиште Кат Лагер нашиот Процес На Дизајн на Формата совршено ја формира секоја постава до деталните контури на вашето специфично возење. Нашите ексклузивни Штипки за Престој помагаат вашите облоги да бидат безбедно поставени. Нашиот спортски лагер материјал е солиден и може да се спротивстави на злоупотреба како ниеден друг. Без доживотна кавга. За детали : /Заживот. Дополнителни Карактеристики Боја : Сива. Материјал : ТПО-Термопластичен Олефин. ДЕЛ Терминологија ПРОЕКТ : 12393. Стил : Обликувани. Одговара Изберете : 2011-2020 ТОЈОТА СИЕНА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката