Loveубов на прв поглед, женска и женска плус облека за спиење низ целиот печатен кадифе со долги ракави и пантолони

Loveубов на прв поглед, женска и женска плус облека за спиење низ целиот печатен кадифе со долги ракави и пантолони

DEN 1.67

Достапност

Опседнати сме со овие јуниори со кадифено спиење и пуловер! Во најсечените отпечатоци, никогаш нема да сакате да го тргнете ова. Loveубов на прв поглед, женски и женски плус 2 парчиња лесна облека низ целиот печатење на кадифе со долги ракави врвот и пантолона.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката