The Woman Pioneer Scoop Top на памук на вратот, 2-пакет, жени

The Woman Pioneer Scoop Top на памук на вратот, 2-пакет, жени

DEN 3.00

Достапност

Надвор од вашиот секојдневен резервоар, овие воздушни и лесни резервоари за памук без ракави од пионерската жена го чуваат класичен, но сепак модерно. Достапно во удобен, заштеда на пари со две пакувања, безвременскиот дизајн без ракави на овие резервоари се карактеризираат со привлечни отпечатоци и светли цврсти бои. Поп еден со пар шорцеви за забава за време на викендот или блејзер и панталони за изглед подготвен за канцеларија. Само на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 врвови на резервоарот. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : Врзан со вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Дизајн на дрес на дрес. Contенски резервоар за памук на вратот од пионер. Новата линија за облека на Pioneer Woman ги зема саканите флорали на Ree Drummond и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката