Homeо Wallид монтиран лебдечки ТВ штанд со бои LED, модерна дрвена ТВ -странична маса, ТВ -кабинет за чување на хомо за ТВ, бело

Homeо Wallид монтиран лебдечки ТВ штанд со бои LED, модерна дрвена ТВ -странична маса, ТВ -кабинет за чување на хомо за ТВ,

DEN 1851.04

Достапност

Опис. Одличните минималистички и централни забавни капацитети доаѓаат со 2 фиоки за складирање и LED светлосен систем со далечински управувач. Нашиот wallид поставен со лебдечки ТВ штанд има 16 бои и четири различни режими на осветлување, создавајќи стилски и романтичен. Атмосфера во текот на денот и ноќта. Суспендираниот дизајн ослободува голема количина окупиран простор, правејќи ја просторијата чиста и уредна. Пространа работна површина и две големи кабинети за складирање на модерната дрвена ТВ -странична маса ви овозможуваат големо складирање. простор за задоволување на вашите потреби за складирање. Разновидниот бел изглед на кабинетот за складирање е едноставен и практичен и може совршено да одговара на кој било стил на декорација на простории . Homeo Wallид монтиран лебдечки ТВ -штанд со 16 бои LED, модерна дрвена ТВ -странична табела, ТВ кабинет за складирање за 65 инчи ТВ, ТВ, 65 инчи ТВ, ТВ, 65 инчи ТВ, ТВ, 65 инчи ТВ, ТВ, 65 инчи ТВ, ТВ, 65 инчи ТВ, ТВ, 65 инчи ТВ, ТВ, 65 инчи ТВ, ТВ, 65 инчи ТВ, ТВ, 65 инчи ТВ, ТВ, 65 инчи ТВ, ТВ, 65 инчи ТВ, ТВ, 65 инчи ТВ, ТВ, 65 инчи ТВ, ТВ, 65 инчи ТВ, ТВ, 65 инчи ТВ, ТВ, 65 инчи ТВ, ТВ, 65 инчи ТВ, телевизор од 65 инчи, Бело. Спецификација. Главна боја : Бела. Главен материјал : МДФ. Димензии на производот. Собрана должина (внатре) : 62.99. Собрана ширина (внатре) : 12.20. Собрана висина (внатре) : 8.66. Тежина (lbs) : 35,64 Овој лебдечки ТВ -штанд на wallидот доаѓа со 16 бои на LED светла и 4 трепкачки ефекти, што го прави совршен за вашата дневна соба, спална соба, центар за забава и многу повеќе, создавајќи подобра атмосфера за игри или забавна атмосфера . The Едноставен и разноврсен бел стил може да додаде практичност и декорација во вашиот дом. Овој лебдечки ТВ -штанд со wallид доаѓа со две фиоки и обилен простор за складирање, што го прави совршен за складирање на ТВ компоненти, додатоци за игри, книги и украси. Можете исто така да ги поставите украсите на дневната соба на ТВ -штандот . Дупките за кабел можат да ги скриат неуредните кабли, одржувајќи ги вашите предмети во ред. Theидот поставена модерна дрвена ТВ-странична маса целосно го користи вертикалниот простор, со што просторот е потранспарентен и лесен за чистење на подот . суспендираниот телевизор за складирање користи подебели материјали и е опремен со стандарден хардвер за монтирање на wallидот на ноктите за подобрување на стабилноста и оптоварувањето- Капацитет на лежиште . Следете ги упатствата за брзо завршување на инсталацијата на оваа модерна дрвена ТВ -странична маса. Ако наидете на какви било проблеми за време на процесот на инсталација, секогаш можете да контактирате со нас и ние ќе ви обезбедиме најзадоволително решение.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката