Правила за перење алишта Семејни списоци Типографија Графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност

Правила за перење алишта Семејни списоци Типографија Графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност

DEN 2.33

Достапност

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 16 x 1,5 x 20 големи : 20 x 1,5 x 30 x -во -во -голем : 30 x 1,5 x 40 преголема : 36 x 1,5 x 48. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : алишта, правила, список. Дизајн од CAD. Прво совршено во која било просторија за перење или просторија за миење . Текстот вклучува : Правила за перење. Повторете го сувото преклопување. Чувари на пронаоѓачи. Тоа е валкана работа. Секој помага. Го носиш, го миеш. Носивост на забава. Не преоптоварувајте. Не оставајте чорап зад себе.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката