Инктастичен Глуварче Подарок За Глувче Девојче Фустан

Инктастичен Глуварче Подарок За Глувче Девојче Фустан

DEN 2.67

Достапност

Додадете малку симпатичност во вашата Гардероба со Нашиот Фустан за Мали Деца Од Глуварче Од Глувче. Вашето малечко ќе биде преслатко и удобно во овој 100% чешлан памучен фустан од 1х1 бебешко ребро! Фустан За Мали Деца. Инктастичен Глуварче Глувче Мало Дете Фустан Со Кратки Ракави Женска Балерина Розова 5/6Т. Совршен роденденски подарок за сопствениците на глувци!. Додадете малку симпатичност во вашата Гардероба со Нашиот Фустан за Мали Деца Од Глуварче Од Глувче. Вашето малечко ќе биде преслатко и удобно во овој 100% чешлан памучен фустан од 1х1 бебешко ребро!. Конструкција на страничен спој за исклучителен квалитет и издржливост. Хедер е 88/12 чешлан памук/полиестер. глувчето симпатична љубовник сопственик цвет чуден нов туш желба дијамант девојки.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката