Трговска марка ликовна уметност вселенска игла снег платно уметност од Вендра, бела мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност вселенска игла снег платно уметност од Вендра, бела мат, црна рамка

DEN 1.00

Достапност

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини, трговска марка ликовна уметност „вселенска игла снег“ платно уметност од Вендра, бела мат, црна рамка : Уметник : Вендра. Тема : Пејзаж. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката