Трговска марка ликовна уметност Мапа на Мериленд Метирана врамена уметност од Мајкл Томпсет, Вуд рамка

Трговска марка ликовна уметност Мапа на Мериленд Метирана врамена уметност од Мајкл Томпсет, Вуд рамка

DEN 2.00

Достапност

Подготвени да се обесхрабрат со употреба на gicleeavailable во различни големини, скоро не се разликува од оригиналот. Мајкл Томпсет. 11 "x 14". Платно и дрво. Matted Rramed Art. Квалитет на галеријата!. Совршена декорација за домот, канцеларијата или галеријата.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката