Pro Milano Hot Air Styler јонски климатик керамички буре загреана четка за стилизирање на топол воздух

Pro Milano Hot Air Styler јонски климатик керамички буре загреана четка за стилизирање на топол воздух

DEN 1.33

Достапност

Стилер на четката со топол воздух без топол воздух во милано, кој е барел од 1 инчен барел и меки, влакна без затегнување, кои нежно се зафаќаат и држат за подобрување на телото и волуменот. Постојат 2 поставки за топлина и 2 поставки за брзина. Постојат 250 вати за да се обезбеди голема моќност. Исто така, има ладен врв за лесен стил. Врвот за стилизирање : Користете ја високата поставка на густа тврда за навивање на косата и ниско поставување на тенка коса. 2 -инчен вртежен четка за воздух создава волуменски кадрици за целото тело - заштитено за заштитени четки за бонуси вклучени брави за прекинувачи на барел за да додадете волумен и отклучување на ослободување на косата дизајнирана со поставки со висока/ниска топлина. да се прилагоди на сите видови на коса. Советот останува кул за полесна употреба. Pro Milano топол воздух styler јонски кондиционер керамички барел загреана четка за стилизирање на топол воздух.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката